GODZINA

GOOGLE
NASI SPONSORZY
Europejski Fundusz Społeczny

Dagma sp. z o.o.

HJ Heinz Polska S.A., Pudliszki

Firma Marino Sp. z o.o.

Okna, drzwi z PCV i ALU

FOTO ALTISSA LesznoKALENDARZ

IMIENINY


POGODA


ODWIEDZIŁO NAS
GOŚCIE ONLINE


Najlepszą przeglądarką obsługującą naszą stronę jest Mozilla Firefox

do pobrania

czytaj więcej... 1, 2, 3, 4, 5

Wycieczka klasy I i II do Wrocławia

Dnia 22 czerwca klasa pierwsza i dróga wraz z rodzicami i wychowawcami wybrały się do wrocławskiego ZOO.

Galeria zdjęć

D.N.
Dodano: 24-06-2010

Nasi przyjaciele

21 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z klasy III ze SP nr 2 w Lesznie. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci! Pogoda znów jak na zamówienie, więc plan zrealizowany! Najpierw spotkaliśmy się na boisku szkolnym u nas w Jezierzycach z rowerami, a potem wyruszyliśmy na wędrówkę po okolicy.
W drodze do Włoszakowic obserwowaliśmy jelenia i łanie, które przed nami chyba uciekały. Potem zachwycaliśmy się pięknymi widokami. We Włoszakowicach wstąpiliśmy do pałacu. Tam pani oprowadziła nas, opowiadała historię powstania pałacu i jego mieszkańców.
Spotkaliśmy się z wójtem gminy Włoszakowice- panem Stanisławem Waligórą. Dowiedzieliśmy się ciekawych informacji o wioskach należących do gminy. Zobaczyliśmy również ważne dokumenty, które nadeszły z Drezna. Zwiedzaliśmy także muzeum Karola Kurpińskiego.
Następnie poszliśmy na spacer do parku. Otoczyliśmy platan i czytaliśmy zamieszczoną na nim metryczkę. Ciekawie było również w ogródku rekreacyjnym państwa Pytlików. Tam bawiliśmy się i podziwialiśmy zwierzątka. Droga powrotna była trochę męcząca- górki, kamienie, piasek, ale było warto, bo na Koczurach przy leśniczówce czekało na nas ognisko. Usmażyliśmy kiełbaski popiliśmy sokami i ruszyliśmy dalej- na boisko szkolne. Tutaj nastąpił smutny moment zakończenie naszej 3-letniej współpracy. Panie wręczyły nam odznaki PRZYJACIELA PRZYRODY i drobne upominki wykonane przez dzieci z kl. III w Jezierzycach Kościelnych, no i dostaliśmy lody od kolegi z Leszna. Było super!! Zmęczeni i zadowoleni wracaliśmy do swoich domów.
Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie i ta przyjaźń będzie trwała nadal.

D.N.
Dodano: 24-06-2010

Festyn szkolny - Śladami historii

Galeria zdjęć

M.Z.
Dodano: 22-06-2010

Wycieczka rowerowa - Włoszakowice

23 czerwca wybraliśmy się na rajd rowerowy po Przemęckim Parku Krajobrazowym. Poznaliśmy nowe szlaki i dróżki.Pogoda i humory dopisywały. Jechaliśmy cały czas lasem i widzieliśmy wiele cekawych okazów. Dotarliuśmy do Włoszakowic gdzie spacerowaliśmy po parku.
Potem poszliuśmy na pizzę. Była pyszna!! Drogę powrotną pokonywaliśmy w dwóch grupach. Klasa II łatwiejszą, a klasa III trudniejszą, ale krótszą. Po poniedziałkowej wycieczce rowerowej dziś było nam łatwiej. Z uśmiechem na twarzy dotarliśmy do szkoły, a stąd do domu. To był miły i niezwykły dzień.

Galeria zdjęć

D.N.
Dodano: 22-06-2010

Gminny Konkurs Ortograficzny

Natalia Pludra jest uczennicą klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Jezierzycach Kościelnych. Zajęła pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

Wychowawca kl II
Dodano: 20-06-2010

DZIEŃ RODZINY

25 maja klasa druga zaprosiła na uroczystość klasową swoich rodziców oraz rodzeństwo. Dzieci przygotowały program artystyczny, który rozpoczęły od chóralnego odśpiewania „ Sto lat ”, złożenia życzeń i wręczenia prezentów. Zaprezentowały się w pięknym czytaniu tekstów o rodzinie. Śpiewały piosenki dla mamy i taty. Popisały się także pięknymi tańcami: „ Walczykiem dla rodziców ” oraz „ Familijnym bluesem”. Rodzice na tym spotkaniu przy kawie i ciastku mieli możliwość rozmowy z wychowawcą na temat zachowania oraz postępów swoich pociech w nauce. Pogoda tego dnia była słoneczna, więc dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, a tatusiowie w tym czasie smażyli kiełbaski, które wszyscy zajadali później z apetytem. Na koniec naszego spotkania zaprosiliśmy wszystkich do pamiątkowego zdjęcia.

Wychowawca kl II
Dodano: 20-06-2010

19 czerwca 2010 r.-FESTYN !!!!

w sobotę dnia 19 czerwca 2010r. o godzinie 15.00 na terenie Zespołu Szkół w Jezierzycach Kościelnych odbędzie się festyn szkolny pt: "ŚLADAMI HISTORII, czyli pomysły na bezpieczne spędzenie wakacji". Jak co roku planujemy wiele atrakcji. W tym roku planujemy również w tym dniu zbiórkę artykułów chemicznych dla ludzi, których dotknęła powódź. Nie bądż obojętny, przyjdź do NAS i baw się razem z NAMI!!!
ZAPRASZAMY

Mariusz Zakrzewski
Dodano: 09-06-2010

Z życia przedszkolaków

Warsztaty edukacyjne

Dnia 1 czerwca 2010r. dzieci z oddziału przedszkolnego przy ZS w Jezierzycach Kościelnych wzięły udział w warsztatach edukacyjnych organizowanych przez firmę TRYTON. Warsztaty odbywały się w Boszkowie, w obiekcie położonym nad jeziorem.
Warsztaty „Kraina smaków” obejmowały dwie części: „W świecie pizzy” i „W krainie lodów”. Dzieci poznawały od podstaw proces robienia pizzy, ugniatały, formowały ciasto, a następnie dobierały produkty, które chciały mieć na swojej pizzy. Gdy pizza była gotowa ze smakiem pałaszowały swoje dzieła. Dzięki podzieleniu dzieci na grupy wszystko szło bardzo szybko i sprawnie. Cały czas czuwali nad dziećmi panie i pan, dzięki którym wszyscy aktywnie i bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Zajęcia „W krainie lodów” okazały się jeszcze większą rewelacją, bo któż by nie chciał wyczarować sobie ulubionych deserów? Dzieci poznały etapy powstania lodów z maszyny, apotem dekorowały swoje dzieła owocami, śmietaną i innymi przysmakami. Oczywiście desery zniknęły w mgnieniu oka.
W czasie zajęć dzieci brały udział także w zabawach muzyczno- ruchowych; było dużo śmiechu i radości. Na koniec wszyscy mogli wyrazić swoje emocje i uczucia poprzez rysunek. Stworzyliśmy własną galerię. Dziękujemy organizatorom. Zajęcia bardzo się nam podobały, śmiało możemy polecić je innym. Jeśli szukacie czegoś nowego, ciekawego i twórczego- jedźcie do Boszkowa.

Galeria zdjęć

W.F.
Dodano: 07-06-2010

Aktualności

Dzień Ziemi

Dnia 21 kwietnia przedszkolaki oraz dzieci z klas 1- 3 obchodzili Święto Ziemi. Klasa druga i trzecia wyruszyły na wycieczkę rowerową. Najpierw udali się na Koczury,gdzie zobaczyli różne zwierzęta. Bardzo podobały się wszystkim malutkie kózki. Dalej rowerzyści pojechali w kierunku Adamowa. W czasie wyprawy dzieci podziwiały piękno wiosennego lasu, widziały też stado saren. Meta rajdu znajdowała się nad jeziorem w Gołanicach. Tam też dotarła klasa pierwsza i dzieci z przedszkola. Oni pokonywali trasę pieszo. Na miejscu wszyscy zajadali się pysznymi kiełbaskami, które usmażył pan Pindara. Wszyscy uczestnicy rajdu po takim wysiłku zajadali z apetytem. Pogoda tego dnia płatała figle, raz przygrzewało słońce, a za chwilę padał deszcz. Rowerzyści pokonali trasę 14 kilometrową i tylko niektórzy byli zmęczeni.
Dziękujemy wszystkim paniom, które wybrały się z nami na wycieczkę.

Galeria zdjęć

B.K.
Dodano: 26-04-2010

Koncert

Wójt Gminy Włoszakowice zaprasza na koncert ku czci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, który odbędzie się w sobotę 17 kwietnia o godz. 20.00 w Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach.

J.Sz.
Dodano: 15-04-2010

Bieg SOKOŁA odwołany !!!

KOMUNIKAT !!!

Z powodu żałoby narodowej oraz uroczystości pogrzebowych, informujemy, że XXV Bieg Sokoła, który miał odbyć się dnia 18 kwietnia 2010 roku,
NIE ODBĘDZIE SIĘ.
O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie biegu.

M.Zakrzewski
Dodano: 15-04-2010

Msza święta w intencji ofiar

Msza za osoby, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem odbędzie się dla parafian ze Zbarzewa i Niechłodu jedna wspólna w dniu 12.04.2010r.o godzinie 18.00 w Niechłodzie.

J.Sz.
Dodano: 12-04-2010

Minutą ciszy...

W związku z ogłoszoną żałobą narodową dnia 12 kwietnia 2010 r. o godzinie 8.25, przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Jezierzycach Kościelnych uczczą 1 minutową chwilą ciszy pamięć wszystkich osób, które zginęły w trakcie katastrofy lotniczej w Smoleńsku.

M. Zakrzewski
Dodano: 10-04-2010

ŻAŁOBA NARODOWA

Tragedia samolotu prezydenckiego

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który przejął obowiązki prezydenta RP, ogłosił tygodniową żałobę narodową. O godzinie 8.56 czasu polskiego samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie rozbił się, podchodząc do lądowania na lotnisku w Smoleńsku. Na pokładzie maszyny znajdowało się 88 osób, w tym wielu wysokich rangą przedstawicieli państwowych oraz 8 członków załogi. Nikt nie przeżył katastrofy..

M. Zakrzewski
Dodano: 10-04-2010

Bieg SOKOŁA odwołany !!!

KOMUNIKAT !!!

Z powodu tragedii narodowej, która wydarzyła się dziś rano w Smoleńsku, informujemy, że XXV Bieg Sokoła, który miał odbyć się dnia 11 kwietnia 2010 roku, NIE ODBĘDZIE SIĘ.
W chwili obecnej planujemy przełożenie Biegu na niedzielę 18 kwietnia 2010 roku, jednak wszystko zależy od dalszego przebiegu wydarzeń.
O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie biegu.

M.Zakrzewski
Dodano: 10-04-2010

Sprawdzian klas VI

Dnia 8 kwietnia o godz. 9.00 rozpocznie się Sprawdzian klas VI.
W dniu tym pozostałe klasy 0-V Szkoły Podstawowej mają dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

J.Sz.
Dodano: 07-04-2010

Podziękowanie

Wszystkie dzieci, te duże i te malutkie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły pragną bardzo serdecznie podziękować paniom:
Wiesławie Laskowskiej,
Małgorzacie Mikołajczyk,
Magdalenie Kuśnierek
przedstawicielkom Rady Rodziców za znalezienie bardzo hojnego zająca, który obdarował wszystkich w Zespole Szkół w Jezierzycach Kościelnych.

Bardzo dziękujemy!!!

Galeria zdjęć

M.Z
Dodano: 31-03-2010

Zaproszenie

Dnia 08 kwietnia 2010r. o godzinie 19.30 na sali wiejskiej w Gołanicach odbędzie się

wieczór poetycko-muzyczny
poświęcony twórczości Jana Pawła II
.
Wiersze oraz muzykę prezentować będą uczniowie Zespołu Szkół w Jezierzycach Kościelnych oraz zaproszeni goście.

Serdecznie zapraszamy !!!

M.Z
Dodano: 31-03-2010

Zebranie z rodzicami!!!

UWAGA!!! Najbliższe zebranie z rodzicami (otwarte spotkania z nauczycielami) odbędzie się 31 marca środa) 2010r. Godziny dyżuru nauczycieli pozostają bez zmian tzn. od 17.00 do 18.00.

J.Sz.
Dodano: 25-03-2010

Rekolekcje Wielkopostne 2010

szczegółowy plan rekolekcji znajduje się tutaj...

Mariusz Zakrzewski
Dodano: 18-03-2010

SPOTKANIE Z MGR ANNĄ GABRYŚ

ZAPROSZENIE !!!

Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z logopedą dnia 23 marca 2010 r. tj. wtorek.
Spotkanie odbędzie się o godz. 11.00 w świetlicy szkolnej.
Temat spotkania „ Wady wymowy i pomoc dziecku w przezwyciężaniu trudności szkolnych”

D.N.
Dodano: 18-03-2010

DEKALOG DLA RODZICÓW

Sprawdzaj zeszyt swojego dziecka (co zanotował nauczyciel, czy dziecko odrobiło pracę domową, czy ma notatkę z lekcji)...

czytaj więcej...

D.N
Dodano: 18-03-2010

NOWE LOTKO

17 marca 2010 r. wyruszyliśmy barwnym korowodem do Gołanic z NOWYM LOTKIEM.
Na przekór pogodzie maszerowaliśmy ze śpiewem i uśmiechem na ustach. Mieszkańcy Gołanic przyjmowali nas ciepło i serdecznie. Wszyscy mieli przygotowane słodycze, jaja i inne drobne upominki. My śpiewaliśmy ludowe piosenki i przyśpiewki oraz życzyliśmy zacnym gospodarzom zdrowia i dobrych urodzajów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Dziękujemy mieszkańcom Gołanic za upominki i miłe przyjęcie nas w swoich domach.

Chłopcy i dziewczynki z klasy II i III
Dodano: 18-03-2010

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 22, 23 i 24 marca 2010 r. odbędą się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne.
Szczegółowy harmonogram dla poszczególnych klas zostanie przedstawiony na początku następnego tygodnia.

Mariusz Zakrzewski
Dodano: 12-03-2010

KONKURS GMINNY

Młodzież zapobiega pożarom

Dnia 10 marca 2010 roku w naszej szkole odbył się etap gminny konkursu "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM". Na początku wszystkich uczestników, opiekunów i komisję konkursową powitał Dyrektor szkoły Mariusz Zakrzewski. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 16 uczestników, którzy rywalizowali w 3 grupach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne.

W skład komisji konkursowej weszli:
aspir. sztab. Józef Samol – rzecznik prasowy komendanta PSP w Lesznie
dh. Krzysztof Hałupka – OSP Jezierzyce Kościelne
dh. Robert Kasperczak – sekretarz zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP we Włoszakowicach
Konkurs rozpoczął się od rozwiązania przez każdego uczestnika testu z zakresu ochrony przeciwpożarowej. W czasie przerwy w trakcie której komisja sprawdzała prace pisemne uczestnicy i opiekunowie gościli się przy herbacie, kawie oraz przepysznych wypiekach ufundowanych przez Państwo Irenę i Romana Wypychów.
W wyniku sprawdzenia prac pisemnych do części ustnej komisja zakwalifikowała odpowiednio 4 osoby ze szkoły podstawowej , 3 osoby z gimnazjum i 3 osoby z szkół ponadgimnazjalnych. W części ustnej każdy z uczestników odpowiadał na 3 pytania.

I oto jak przedstawiają się wyniki końcowe konkursu:
Szkoły podstawowe:
I miejsce: Mikołaj Brożyński – ZS Jezierzyce Kościelne
II miejsce: Klaudia Gordziejewska – ZS Krzycko Wielkie
III miejsce: Adam Płócieniczak – ZS Krzycko Wielkie
IV miejsce: Dawid Grygiel – ZS Jezierzyce Kościelne
Gimnazja:
I miejsce: Paweł Jojte – ZS Krzycko Wielkie
II miejsce: Anna Lipowa – ZS Krzycko Wielkie
III miejsce: Eryk Woźniak – ZS Bukóweic Górny
Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce: Krzysztof Samol – ZSO Włoszakowice
II miejsce: Sebastian Gryziecki – ZSO Włoszakowice
III miejsce: Bartosz Konieczny – ZSO Włoszakowice

Na zakończenie medaliści otrzymali cenne nagrody a zwycięzcy poszczególnych kategorii reprezentować będą naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 16 marca 2010 roku w Wilkowicach.

 • Galeria zdjęć

 • Mariusz Zakrzewski
  Dodano: 11-03-2010

  Dzień Kobiet w naszej szkole

  Wszystkie życzenia są dla kobiety
  Które bywają czasem niestety
  Trochę nerwowe i zalatane
  Ale są za to - bardzo lubiane
  Nasze dziewczyny, bardzo lubimy
  A więc Wam dużo szczęścia życzymy
  Nieważne przecież jaka uroda
  Jaka w ubiorze kobiecym moda
  Wszystko nieważne jest w życiu Waszym
  Bądźcie radością więc w życiu naszym
  Wam też życzymy szczęścia wielkiego
  Pięknej miłości, no i do tego
  Wielu sukcesów w pracy i w domu
  Marzeń spełnienia nie po kryjomu
  Radości wielkiej tutaj i teraz
  Byśmy cieszyli się z wami nieraz.
  A pracownice to też kobiety
  Które czasami ale niestety
  Dla siebie samych czasu nie mają
  Bo cały swój czas pracy oddają
  O nich to właśnie też pamiętamyr>
  Piękne życzenia więc im składamy
  Życząc im dużo szczęścia, miłości
  Do warsztatowców moc cierpliwości
  By z nami były przez długie lata
  I były również - radością świata
  Wiedzcie że także ktoś tam pamięta
  Zawsze codziennie nie tylko w święta
  Życzymy Wam wiary i cierpliwości
  Od szefa kasy i życzliwości
  Bo wszystkie panie tu na tym świecie
  Są bardzo ważne dla nas jak wiecie
  Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą
  Przy nich się przecież ludzie nie nudzą
  Więc koleżankom naszym mówimy
  Że całym sercem swym je lubimy!

  Panowie ZS w Jezierzycach
  Dodano: 08-03-2010

  WYSTAWA !!!

  „Nasze rodzinne pamiątki”

  Dnia 3 marca uczniowie klasy 4, 5 i 6 szkoły podstawowej w Jezierzycach Kościelnych zorganizowali wystawę pt.: „Nasze rodzinne pamiątki”. Do przyniesionych eksponatów dzieci opracowywały karty zabytków. Karta zawierała dokładne informacje o zabytku: nazwę, wiek, opis i historię. Na wystawie można było obejrzeć m.in. stare dokumenty z początku XX wieku ( świadectwo szkolne z 1922 r.), monety (najstarsza z 1915 r.) i banknoty ( m.in. z 1944 r.), zdjęcia oraz wiele zabytków materialnych (stare młynki do kawy, tara, żelazka, aparat telefoniczny z 1903 r.). Najwięcej emocji wzbudził jednak wiklinowy wózek dla dzieci, w którym wożony był tata Szymona Dworczaka. Wystawa cieszyła się w szkole sporym zainteresowaniem.

 • Galeria zdjęć

 • I.M.
  Dodano: 08-03-2010

  Gdy lewa potrafi więcej

  Z predyspozycją do leworęczności rodzi się jedna na dziesięć osób. Cechę tą dziedziczy się po przodkach. Częściej po dziadkach niż po rodzicach. Dziecko leworęczne rodzi się z inaczej ukształtowaną strukturą mózgu niż praworęczne. U praworęcznych dominującą rolę odgrywa zwykle lewa półkula mózgu odpowiedzialna za sprawność prawej połowy ciała. leworęcznego leworęcznych zaś dominuje przeważnie prawa półkula sterująca lewą połową ciała...

  czytaj więcej...

  D.N.
  Dodano: 04-03-2010

  Wizyta UG we Włoszakokwicach

  Dnia 25 lutego 2010 r. klasa I gimnazjum udała się do Urzędu Gminy Włoszakowice. Uczniowie zostali bardzo gościnnie przyjęci przez wójta Stanisława Waligórę. Gospodarz krótko przedstawił historię pałacu we Włoszakowicach. Wójt osobiście oprowadził młodzież po pałacu. Wyjaśniał przy tym jakie sprawy można załatwić w poszczególnych wydziałach Urzędu Gminy. W Biurze Spraw Obywatelskich uczniowie mieli możliwość „wglądu” do jednej z najstarszych ksiąg, z 1908 r. Zwiedzanie Urzędu zakończyło się w sali masońskiej, gdzie w miłej atmosferze, przy herbacie i słodkim uczniowie mogli swobodnie porozmawiać z p.wójtem Stanisławem Waligórą.

  I.M
  Dodano: 04-03-2010

  Walentynki 2010

  Tradycją Zespołu Szkół w Jezierzycach Kościelnych są organizowane na koniec karnawału zabawy walentynkowe. Głównym ich organizatorem, co roku jest Rada Rodziców. W tym roku wieczorek odbył się w sobotę 13 lutego na sali wiejskiej w Gołanicach. Do tańca przygrywał gościom zespół System, a smaczne i bogate menu przygotowała p. Katarzyna Mroskowiak. Miłą atmosferę zapewnił piękny wystrój sali, wiele emocji wzbudziła loteria fantowa, którą sprawnie przeprowadził dyrektor M. Zakrzewski.

  Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum dziękują wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację tegorocznych Walentynek, a są inmi: Małgorzata Mikołajczyk, Magdalena Kuśnierek, Danuta Kaźmierczak, Danuta Brożyńska, Barbara i Rafał Pludra, Agnieszka Śliwińska oraz mamy z poszczególnych klas, które przygotowały ciasto. Rada Rodziców dziękuje również za bezinteresowną pomoc paniom z Gołanic: Joli Jaśkowiak, Genowefie Wróblewskiej i Teresie Nowaczyk.

  Podziękowanie
  Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Jezierzycach Kościelnych składa serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom wieczoru walentynkowego 2010

  B.S.
  Dodano: 04-03-2010

  Konkurs BARWY JESIENI rozstrzygnięty !!!

  Trwało to troszeczkę i większość z nas zapomniała już jak wyglądała nasza jesień, ale udało się nam doprowadzić do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego pt. „BARWY JESIENI”...

  czytaj więcej...

  M.Z
  Dodano: 03-03-2010

  Rola zabawy w procesie nauczania

  24 lutego 2010 uczniowie klasy III i ich rodzice spotkali się po południu w klasie. Najpierw przedstawiłam rodzicom cel naszego spotkania. Powiedziałam o roli zabawy w procesie nauczania i uczenia się, a potem przeszliśmy do świetlicy szkolnej. Podczas zabaw dzieci utrwalały dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie 100 oraz zasady pisowni polskiej dotychczas poznane. Rodzice kibicowali swoim pociechom, pomagali im w rozwiązywaniu zadań. Mogli poobserwować dzieci podczas zabawy i nauki w grupie rówieśniczej. Po zajęciu, przy herbatce i kawie rozmawialiśmy o problemach w klasie, postępach w nauce, zachowaniu, układaliśmy plan wycieczki klasowej. Spotkanie przebiegło w miłej, sympatycznej atmosferze. Pozwoliło na wymianę zdań, zabranie głosu przez dzieci w sprawach klasowych. Poczuliśmy się jedną rodziną, w której jesteśmy zależni od siebie i darzymy siebie zaufaniem.

  D.N
  Dodano: 03-03-2010

  Ogłoszenia

  ZAPRASZAMY

  10 marca 2010 roku o godz. 8.00 uczniowie klasy III gimnazjum (10osób) ma zaplanowane badanie w MEDYCYNIE PRACY w Lesznie (METALPLAST)dotyczące przydatności do zawodu.

  23 marca 2010 roku o godz. 11.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie z LOGOPEDĄ. Tematem spotkania będzie wczesne rozpoznawanie wad wymowy u dziecka i pomoc dziecku z wadami wymowy.
  Zebranie jest skierowane dla rodziców mających dzieci w oddziale przedszkolnym, klasach I-III i wszystkich zainteresowanych.

  D.N
  Dodano: 03-03-2010

  Uwaga !!!

  ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
  STOWARZYSZENIE POMOCY
  CHORYM NA DYSTROPHIE
  MUSCULORUM

  www.pomocdzieciom.pl

  zwraca się w imieniu swoich podopiecznych chorujących na nieuleczalny zanik mięśni o wsparcie naszej organizacji małym, ale jekże dla nas olbrzymim 1% podatku.
  Nasze dzieci bardzo potrzebują Waszej pomocy i z góry bardzo za nią dziękują.

  Jest to bardzo proste, wystarczy jedynie w odpowiednim zeznaniu PIT wpisać:

  STOWARZYSZENIE POMOCY CHORYM NA
  DYSTROPHIE MUSCULORUM
  NUMER KRS 36364

  W rubryce "Informacje uzupełniające" prosimy wpisać:
  ARTUR BROŻYŃSKI

  Każda złotówka przeznaczona na pomoc w 100% trafia do potrzebującego.
  Należy wypełnić w:
  PIT-28 pozycje 129,130,131,133
  PIT-36 pozycje 305,306,307,309
  PIT-37 pozycje 124,125,126,128
  PIT-38 pozycje 58,59,60,62

  J.Sz.
  Dodano: 18-02-2010

  czytaj więcej... 1, 2, 3, 4, 5