GODZINA

GOOGLE
NASI SPONSORZY
Europejski Fundusz Społeczny

Dagma sp. z o.o.

HJ Heinz Polska S.A., Pudliszki

Firma Marino Sp. z o.o.

Okna, drzwi z PCV i ALU

FOTO ALTISSA LesznoKALENDARZ

IMIENINY


POGODA


ODWIEDZIŁO NAS
GOŚCIE ONLINE


Najlepszą przeglądarką obsługującą naszą stronę jest Mozilla Firefox

do pobrania

Wizyta u Wójta Gminy Włoszakowice

Dnia 23 listopada 3A i 3 B były na spotkaniu z wójtem gminy Włoszakowice Stanisławem Waligórą. Pan wójt krótko przedstawił dzieciom historię pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach. Poznaliśmy wybitne postacie historyczne i współczesne związane z naszą gminą, obejrzeliśmy gabinet wójta i sekretarza gminy. Potem zeszliśmy do sali masońskiej i podziemi pałacu . Tam czekały na nas niecodzienne atrakcje i poczęstunek.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

B.S. Dodano:12-12-2017

Świąteczna zbiórka żywności

W ostatnim czasie w naszej szkole odbywa się wiele akcji. Zliżają się święta Bożego Narodzenia, a to idealny moment by jeszcze bardziej okazywać miłość i życzliwość wobec bliźnich. Rozpoczynamy więc zbiórkę żywności dla potrzebujących. Wystarczy wrzucić do specjalnego kartona, ustawionego na szkolnym korytarzu, paczkę makaronu, mąkę, cukier, galaretki, kisiel...
Akcja trwa do 15 grudnia 2017 roku.

A.Ł. Dodano:08-12-2017

ZWIERZOPAK

W naszej szkole odbywa się zbiórka dla zwierząt ze schroniska w Śmiglu. Każdy z nas może pomóc pupilom przetrwać zimę. Wystarczy przynieść karmę, artykuły dla zwierząt: koce, obroże, smycze (mogą być używane).
Akcja trwa do 15 grudnia 2017 roku.
Liczymy na Wasze wsparcie! Każdy najdrobniejszy gest ma znaczenie!

A.Ł. Dodano:08-12-2017

Mikołajki

6 grudnia to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Nasze przedszkolaki od samego rana wyczekiwały prezentów i niespodzianek. Jako pierwsza odwiedziła nas Pani Stefania, która jak zwykle o nas pamiętała. Dzieci były zachwycone. Dziękujemy za pyszne słodkości.
Po śniadaniu odwiedził dzieci długo oczekiwany gość - Mikołaj. Przedszkolaki, aby otrzymać prezent musiały przeskoczyć przez rózgę, na szczęście wszystkie były grzeczne, a więc mogły otrzymać prezent. Każdy miał również okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. Radości i zabawy nie było końca. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe zorganizowanie tego dnia oraz cudowne paczki.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

W.F., A.P.
Dodano:08-12-2017

Rajd Mikołajkowy

W sobotę 2 grudnia uczniowie klasy 3A i 3 B uczestniczyli w rajdzie Mikołajkowym. Metę rajdu miała miejsce na Koczurach. Wyruszyliśmy ze szkoły o godz. 10:30 w czapkach i strojach mikołajkowych. Drogach minęła szybko, chociaż miejscami było bardzo ciężko bo brnęliśmy przez ....błoto. Szkoda, że to nie był śnieg. Na miejscu panowała mikołajkowa, gorąca atmosfera. Ogrzaliśmy się przy ognisku, po takiej trudnej drodze wyjątkowo smakowała kiełbaska z grilla i ciepła herbata. Odwiedziliśmy też wszystkie zwierzęta, które mieszkają na Koczurach. Słowem - nikt się nie nudził .Oprócz poczęstunku wszyscy otrzymali losy, które brały udział w losowaniu mikołajkowych niespodzianek. Chętni mogli sprawdzić swoje wiadomości w konkursie krajoznawczym. Konstancja Michalska zajęła 1 miejsce wśród uczniów klas młodszych, a Otylia Nowicka 6 w klasach starszych. Odbył się również konkurs na strój mikołajkowy.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

D.N.
Dodano:08-12-2017

„Marzycielska Poczta”- koniec akcji

W naszej szkole zakończyła się akcja ,,Marzycielska Poczta''. Wszystkie piękne kartki na Boże Narodzenie zostały już zapakowane i niebawem trafią do Martynki Kurek i Krzysia Majki. Jesteśmy pewni, że sprawią im wiele radości, a wszystkie życzenia z kolorowych kartek się spełnią.
W akcję włączyła się cała szkoła, a nasi wolontariusze wraz z panią Dorotą Nowicką czuwali nad jej przebiegiem.
Wszystkim bardzo dziękujemy za piękny gest.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

A.Ł.
Dodano:08-12-2017

Spełniamy dziecięce marzenia

Rozpoczęliśmy realizację projektu „ Kartka dla chorego dziecka”. Pierwszym jego etapem było wykonanie kartek w domu wspólnie z rodziną dla chorego Pawełka, o które poprosili nas rodzice dziecka. Zebraliśmy wiele kolorowych życzeń. Dziękujemy za życzliwość i pomoc. Drugi etap to wykonanie własnoręcznie papieru z makulatury. Zajęcia pomogła nam przeprowadzić p. J. Piwońska ze stowarzyszenia EKOSFERA. Odbyły się one w formie warsztatów i dostarczyły dzieciom mnóstwo satysfakcji z końcowego efektu. Teraz papier przechodzi okres suszenia, a za kilka dni będzie ozdobą kartek, które wyślemy do innych chorych dzieci z „ Marzycielskiej Poczty”. O końcowym etapie projektu powiadomimy wkrótce.

W.F., J.P.
Dodano:05-12-2017

Powiatowy Konkurs Recytatorski

W środę 22 listopada uczennica klasy IIIB Gabriela Kruk reprezentowała naszą szkołę podczas gali Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Święciechowie. Dziewczynka recytowała wiersz J. Brzechwy pt." Kłamczucha i ostała nagrodzona wyróżnieniem. W oczekiwaniu na wyniki laureaci wzięli udział w warsztatach teatralnych pod okiem aktorów z Wrocławia.

D.N.
Dodano:05-12-2017

Od szklanej rurki do pięknej bombki

Przygotowania do zbliżających się świąt rozpoczęliśmy wycieczką do zakładu produkującego bombki w Lesznie. Dzieci zapoznały się z etapami powstania bombki- od szklanej rurki aż do pięknych arcydzieł wyczarowanych przez panie dekoratorki. Potem dzieci same mogły wykazać się swoimi zdolnościami ozdabiając szklaną bombkę, którą zabrały do domu. Na pamiątkę każdy przywiózł również bombkę ze swoim imieniem. Dużo wrażeń dostarczyło nam oglądanie pięknych bombek o różnych kształtach na wystawie w sklepiku.
Dziękujemy mamom najmłodszych dzieci, które pomogły w organizacji wyjazdu i sprawowaniu opieki.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

W.F., J.P.
Dodano:05-12-2017

W fabryce bombek

16 listopada klasy I, IIIA i IIIB pojechały do fabryki bombek do Leszna. Na miejscu dzieci poznały etapy produkcji bombek i uczestniczyły w warsztatach dekoracji ozdób choinkowych. Na koniec wszyscy zachwycali się wspaniałymi ozdobami świątecznymi w firmowym sklepie. W miłym nastroju wróciliśmy do szkoły na zajęcia.

D.N.
Dodano:05-12-2017

W Królestwie Pluszowego Misia

25 Listopada przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię misia, opowiadały także o swoich pluszakach. Były zagadki, śpiewy, tańce oraz tort. Wszyscy świetnie się bawili!!!

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

J.P., W.F.
Dodano:04-12-2017

Koleżeńskie KORKI

Wolontariusze z naszej szkoły organizują akcję ,,Koleżeńskie Korki”.
Każdy z nas może poprosić o pomoc naszych młodszych lub starszych kolegów jeżeli czegoś nie rozumie. Wystarczy zgłosić się do osoby odpowiedzialnej w danym przedmiocie. Na pewno nikomu nie odmówią pomocy i postarają się pomóc.


Julia Górczak - Język niemiecki, język polski, język angielski, biologia
Agnieszka Ławniczak - biologia, chemia, fizyka, historia
Wiktoria Gorzelniak - Matematyka
Agnieszka Kurkiewicz - matematyka
Alicja Florczak - język polski
Wiktoria Pietrzak - Matematyka
Dawid Marcinek - Informatyka
Agnieszka Olejniczak - Technika, geografia

ZAPRASZAMY !!!

R.B., M.P.
Dodano:01-12-2017

ZwierzoPAK

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę - "ZwierzoPAK" - paczka radości dla zwierzęcej społeczności. Każdy z nas może przyczynić się do pomocy zwierzakom ze schroniska w Śmiglu, wystarczy przynieść: karmę, koc, smycze obroże itp. artykuły dla zwierzaków.

R.B., M.P.
Dodano:01-12-2017

Marzycielska Poczta

W naszej szkole odbywa się akcja pt. „Marzycielska Poczta”, która spełnia marzenia dzieci. Aby pomóc i przysporzyć im radości należy napisać list lub zrobić kartkę Bożonarodzeniową.
Tak mało wystarczy, aby kogoś uszczęśliwić!!!

R.B., M.P.
Dodano:01-12-2017

Harmonogram spotkań z rodzicami

Oto jak przedstawia się harmonogram zebrań i spotkań otwartych z rodzicami na dalszą część roku szkolnego 2017/2018

15 listopada 2017 r. - godz. 17.00
13 grudnia 2017 r. - godz. 17.00
10 stycznia 2018 r. - godz. 17.00
07 lutego 2018 r. - godz. 17.00
14 marca 2018 r. - godz. 17.00
11 kwietnia 2018 r. - godz. 17.00
09 maja 2018 r. - godz. 17.00
06 czerwca 2018 r. - godz. 17.00

J.Sz.
Dodano:15-11-2017

Święto Niepodległości

Dnia 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Klasa VII pod opieką Pani Hanny Angier i Pana Kamila Kutny przygotowała część artystyczną która miała na celu przypomnienie nam historii utraty i odzyskania przez Polskę Niepodległości. W przedstawieniu tym zaprezentowane zostały wiersze i pieśni patriotyczne.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

R.B., M.P.
Dodano:14-11-2017

Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na pisaniu listów do chorych dzieci. Spotykamy się , aby napisać jak najwięcej listów do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty. Przyłącz się do nas!
Dzieci z oddziału przedszkolnego po raz kolejny- trzeci już rok- biorą udział w tej akcji.
Profile chorych dzieci zamieszczone są na stronie marzycielskapoczta.pl
Zachęcamy gorąco do uczestnictwa i tworzenia własnych kartek. Szczegóły akcji u wychowawców klas.

W.F.,A.P.
Dodano:13-11-2017

VI Bieg Licealisty

Dnia 9 listopada klasa III gimnazjum brała udział w VI Biegu Licealisty zorganizowanego tradycyjnie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na starcie biegu pojawiło się blisko 70 uczestników reprezentujących włoszakowickie liceum ogólnokształcące oraz drugie i trzecie klasy gimnazjum ze wszystkich szkół na terenie naszej gminy. Bieg brał swój początek na płycie boiska należącego do TG „Sokół”, następnie wiódł przez ulice Zalesie i Leśną oraz parkowe alejki, by po blisko 2 kilometrach zakończyć się w punkcie początkowym. W kategoriach dziewcząt z gimnazjum II miejsce zajęła nasza uczennica Alicja Florczak - serdecznie gratulujemy !!!

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

Uczennice klasy IIIGim R.B, M.P.
Dodano:13-11-2017

Idzie jeż…

Pod takim tytułem odbyły się kolejne już zajęcia ekologiczne prowadzone przez p. J. Piwońską ze stowarzyszenia EKOSFERA. Zajęcia są na wysokim poziomie, dostosowane do grup wiekowych, bogate w pomoce dydaktyczne. Tym razem pani Jola zaskoczyła nas ubiorem- koszulką z jeżem, torbą w jeże i matą animacyjną- z jeżami. Temat zajęć związany był z Dniem Jeża- przypadającym 10 listopada. Przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawostek z życia jeży, oglądały filmiki edukacyjne, a także wesoło bawiły się przy muzyce. Dzieci wzięły również udział w malowaniu i ozdabianiu gipsowych jeżyków, a na koniec otrzymały medale- oczywiście z jeżem.
Dziękujemy pani Joli za wspaniałe zajęcia i czekamy na następne, które będą związane z realizowanym w przedszkolu projektem.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

W.F.
Dodano:13-11-2017

Harry Potter

Dnia 27-29.10.2017r. w Szkole Podstawowej w Jezierzycach Kościelnych odbył się już drugi biwak tematyczny jak można się domyślić po tytule artykułu dotyczył on Szkoły Magii. Program był bardzo napięty ale daliśmy radę!!!! Całość zaczęła się w piątek o godzinie 21.00 gdzie zarówno dzieci z Jezierzyc jak i z Lipna powitali Nauczyciele. Opiekę podczas Biwaku sprawowali Panowie Mateusz i Józef Gabryś oraz Pan Marcin Turek. W piątek na dzieci czekał już pyszny poczęstunek i noc filmowa naturalnie na temat Harrego Pottera. Sobotni poranek spędziliśmy na nauce eliksirów magicznych, malowaniu obrazów, oraz meczu quidditcha. Potem zajęliśmy się budową działa powietrznego, niszczeniem horcruxów. Kolejny wieczór ponownie stał się nocą filmową wypełnioną Magią i czarami oraz smakołykami w postaci, orzeszków w karmelu, placka, przekąsek, popcornu oraz fasolek wszystkich smaków. Zresztą na temat tego biwaku można by pisać i mówić godzinami. Jak to powiedziały dzieciaki to był super biwak i kiedy będzie następny? Jedno jest pewne to nie jest nasze ostatnie słowo znamy już kierunek ruszamy do Śródziemia!!!!

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

M.G.
Dodano:05-11-2017

Dzień Seniora

Dnia 19 października na sali wiejskiej w Jezierzycach Kościelnych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Wszystkich obecnych przywitała pani Bronisława Hałupka. Emeryci przyjmowali życzenia od zaproszonych na uroczystość gości, między innymi od dyrektora naszej szkoły Mariusza Zakrzewskiego.
Potem w programie artystycznym wystąpiły dzieci z klasy 3A, 6 i 7. W wykonaniu Agaty Siepańskiej usłyszeliśmy wiersz Anny Caban pt. Płonąca świeca.


W mrocznej kafejce,
Wśród płonących świec,
Siedział stary mędrzec
I chciał nam coś rzec.
Lśniły mu oczy,
I drżały mu ręce
Rzekł mi te słowa
Jak w dawnej piosence,
że warto jest kochać
I kochać zalecał,
Bo życie nam topnieje jak płonąca świeca.
A dopóki się pali
Trzeba mieć nadzieję,
Że szczęściem i miłością
jeszcze nam powieje.

W tańcach pełnych radości, optymizmu dzieci pokazały jak bardzo jesteśmy wdzięczni za przekazywaną nam miłość i życiową mądrość. Alicja Górna, Julia Kuśnierek, Ola Wieland i Zuzanna Rybka przypomniały znane piosenki Anny Jantar.
Jeszcze raz wszystkim Seniorom życzymy radości, miłości i nadziei.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

B.S.
Dodano:05-11-2017

Stypendium Starosty

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego przyznał 32 uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w sporcie i działalności kulturalnej. Wśród nich znalazły się 2 uczennice naszej szkoły- Julia Górczak z klasy II gimnazjum i Agnieszka Ławniczak z klasy III gimnazjum. Starosta Jarosław Wawrzyniak wręczył wyróżnionym uczniom w obecności rodziców dyplomy i pogratulował wspaniałych rezultatów.

A.Ł.
Dodano:26-10-2017

Pasowanie pierwszoklasistów

Dnia 13 października odbyło się w naszej szkole pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Na uroczystość przybyli: Inspektor do spraw oświaty pan Marek Wodawski, Radna Gminy pani Hanna Michalska, dyrektor Banku Spółdzielczego we Włoszakowicach pani Dorota Grygiel, przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Kuśnierek, panie z Klubu Seniora pani Bronisława Hałupka i pani Alicja Stupała, sołtys wsi Jezierzyce Koscielne pani Agnieszka Przewoźna, sołtys wsi Zbarzewo pan Jan Michalewicz, ksiądz Andrzej Pajzderski, ksiądz Dariusz Paterczyk, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie i przedszkolacy.Uroczystość prowadził uczeń klasy siódmej Kacper Zadworny, który przywitał zaproszonych gości. Następnie słowo wstępne wygłosił dyrektor szkoły pan Mariusz Zakrzewski Na scenie czekali już pierwszoklasiści: Bartosz Gorzelniak, Natalia Hof, Krzysztof Klaba, Filip Lewandowski, Zuzanna Łaszczyńska, Filip Małecki. Kacper Matysiak, Julia Michalak, Julia Nowaczyk, Monika Odważna - Stróżyńska, Tomasz Poloch, Emilia Rudawska, Dominik Wieland. Rozpoczęła się część artystyczna, w której uczniowie klasy czwartej zaprosili pierwszaków do Królewstwa Szkolandii.
Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie,zostali pasowani na uczniów przez dyrektora szkoły i otrzymali pamiątkowe dyplomy, birety i znaczki. Najprzyjemniejszą chwilą uroczystości były życzenia i prezenty wręczane przez gości oraz uczniów poszczególnych klas. Życzenia tego dnia przyjmowali także nauczyciele i pracownicy szkoły. Na zakończenie uroczystości wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia, a goście oraz rodzice uczniów pierwszej klasy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

B.K.
Dodano:26-10-2017

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W piątek 20 października odwiedzili nas przedstawiciele policji drogowej z Leszna.
Wizyta była wcześniej zaplanowana i podobnie jak w roku ubiegłym- dostarczyła dzieciom dużo wrażeń. Dzięki omawianej niedawno tematyce o bezpieczeństwie drogowym, przedszkolaki mogły pochwalić się wiedzą i znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, znajomością znaków drogowych oraz postępowania w sytuacji zagrożenia. Policjanci opowiedzieli o swojej pracy zwracając uwagę jak ważna jest ostrożność pieszych i uwaga kierowców.
Dzieci starsze zaśpiewały gościom piosenkę i zarecytowały wiersz o prawidłowym przechodzeniu przez ulicę. Potrafiły także bezbłędnie podać numery alarmowe.
Atrakcją było obejrzenie z bliska wozu policyjnego, a włączenie sygnału, zwłaszcza dla najmłodszych było silnym przeżyciem. Za pomoc w zorganizowaniu spotkania dziękujemy mamie Laury- p. Pauli Mania.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

W. F.
Dodano:24-10-2017

Obchody 78 rocznicy

W sobotę 21 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach 78 rocznicy rozstrzelania Polaków we Włoszakowicach. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:00 mszą św. w kościele we Włoszakowicach. Potem z udziałem licznych pocztów sztandarowych, przedstawicieli władz gminy, organizacji i szkół udaliśmy się pod pomnik na Placu 21-go października i na cmentarz , gdzie złożono kwiaty i znicze.
Kolejnym punktem tej uroczystości była promocja książki pt. „Włoszakowice 1939-1948”, której redaktorem naczelnym i współautorem jest Kamil Kutny, nauczyciel historii w Szkole Podstawowej w Bukówcu Górnym, a obecnie i w naszej.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

B.S.
Dodano:23-10-2017

Rajd do Boszkowa

23 września Trampy z Jezierzyc Kościelnych poszły na rajd do Boszkowa. Pogoda nam dopisała, nie padało. Humory były fantastyczne. Po drodze wesoło śpiewaliśmy i bawiliśmy się. Chwilę odpoczywaliśmy w kaplicy leśnej w Boszkowie. Z radością pośpieszyliśmy do Ośrodka Wypoczynkowego „Karczemka” gdzie znajdowała się meta. Uczestniczyliśmy w wielu konkursach i niektórzy z nas wrócili z nagrodami. Wkrótce kolejny rajd, na który już czekamy z niecierpliwością.

D.N.
Dodano:05-10-2017

Dzień Przedszkolaka

20 września w oddziale Misiów i Pszczółek panował wesoły rozgardiasz. Najpierw starsze koleżanki ze szkoły- Julka i Otylka- czytały dzieciom bajki.
Potem czekała na wszystkich słodka niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców.
W tym dniu zajęcia były niezwykłe i przeplatane zabawą z bańkami mydlanymi oraz balonikami, które przygotował pan Mateusz. Każdy przedszkolak dostał na pamiątkę medal i balonikową niespodziankę. Dziękujemy za moc wrażeń i atrakcji.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

W.F, J.P.
Dodano:04-10-2017

Nasi czworonożni przyjaciele

8 września z samego rana czekała na dzieci z klas 1-3 i przedszkolaków miła niespodzianka. Odwiedziła nas Weronika Fresel , absolwentka naszej szkoły. Weronika zajmuje się tresurą psów, a zatem nie trudno się domyślić, że była w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół. Tym razem były to Holly i Zii. Weronika opowiedziała dzieciom jak uczy psy kolejnych sztuczek , jak zdobywają kolejne umiejętności. Dowiedzieliśmy się, że jest to dla piesków zarówno praca jak i zabawa. Opowiedziała również o sukcesach, które odnoszą na różnych wystawach i zawodach. Dzieci podziwiały Holly i Zii w klasie i na boisku szkolnym. Potem był czas na pytania i zabawę z pieskami.

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

B.S.
Dodano:04-10-2017

Sprzątania Świata

Dnia 18.09 odbyła się w naszej szkole akcja Sprzątania Świata pod hasłem : „Nie ma śmieci - są surowce” . Uczniowie wyruszyli w rożnych kierunkach: do lasu, na pobocza dróg oraz w okolice szkoły. Znaleźliśmy puszki, butelki papiery i różne plastikowe opakowania. Uczniowie wrócili z pełnymi workami śmieci do szkoły :)

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

M.P.
Dodano:25-09-2017

Hej ho...

Hej ho...
do szkoły by się szło
Rok szkolny rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Świętą. Następnie zebraliśmy się na boisku szkolnym. Pan Dyrektor Mariusz Zakrzewski serdecznie przywitał uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów. Po krótkim apelu uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.
W nowym roku szkolnym 2017/2018 życzymy wszystkim wytrwałości, dobrego humoru i samych sukcesów w pracy!

Galeria zdjęć
Zdjęcia dostępne są u p. J.Szczepaniaka

G.L.
Dodano:17-09-2017

PROFESJONALNE WSPARCIE DLA RODZIN

SSK KROKUS serdecznie zaprasza rodziców, mieszkańców Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego na 3 cykle bezpłatnych warsztatów:
Warsztaty cd...

M.G.
Dodano:06-09-2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 o godzinie 8.30 Msza Święta. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego godz. 9.30 w Szkole Podstawowej w Jezierzycach Kościelnych.
Autobus Szkolny:
Gołanice 7.50
Zbarzewo 8.00

J.Sz.
Dodano:29-08-2017